הגישה לשפע

כנסו להאזנה

עושר, רווחה, כמות רבה וחיים של שפע. זה הפירוש המילוני של שפע.

בעיניי שפע זה קודם כל מצב תודעתי שהופך להיות חלק מהטבע. זה נמצא סביבנו כל הזמן, אבל רובנו מפספסים את זה. הרבה חוסמים את זה, בלי להתכוון.
זה לא רק עניין כספי חומרי זה יכול לבוא לביטוי בזוגיות, כלומר למצוא בן או בת זוג בלי שיהיה לכם קשה לעשות את זה.
זה יכול להגיע לביטוי גם בבריאות אנשים שהם מאוד בריאים שהם מרגישים נהדר ומקרינים גם את כל הבריאות הזאת החוצה.

כשאתם חיים במצב תודעתי של שפע ביום יום ברמה שזה נהיה חלק מהטבע שלכם, זה הופך להיות משהו הרבה יותר מושג, כי אתם מזהים את ההזדמנויות ולא חוסמים את עצמכם.

תנסו לעצור שניה ולחשוב איזה תחומים בחיים שלכם כרגע אתם יכולים להגיד שיש בהם שפע ולעומתם תנסו לחשוב איזה תחומים אתם מרגישים שאתם מאוד נאבקים ולא משנה מה אתם עושים, השפע פשוט לא קיים בהם. תרשמו את זה שיהיה לכם מול העיניים. אם אתם לא מוצאים שום תחום שיש בו שפע הכל בסדר, זה לא משהו שדפוק בחיים שלכם או משהו כזה, אל תקחו את זה גם למקום שמקטין אותכם, תבינו שפשוט הגישה שלכם צריכה להשתנות ואז אתם תראו איך אתם תצליחו למשוך את זה יותר לחיים שלכם.

אם אתם רוצים להתחיל ליצור שפע בתחום מסויים או בכל התחומים, אתם צריכים להתחיל ליצור איזה שהיא תמונה של שפע באופן מודע. כלומר, מה זה אומר בשבילכם שפע עבורכם.
האם זה למשל בתחום הכספי, שיהיה לכם את היכולת למשל לקנות בית מסוים שתמיד רציתם? האם זה סכום מסוים בבנק? או אם זה בקטע זוגי, האם זה לשפר זוגיות קיימת? אולי למצוא מישהו אחר? אולי להפסיק להתפשר?

תנסו ליצור לכם את התמונה המדוייקת לכם, כי אצל כל אדם זה שונה.
חשוב שאתם תבדקו את עצמכם האם יושבת איזה שהיא אמונה שחוסמת לכם את השפע באותו תחום.

התודעה של יש, היא התודעה שחשוב להידבק בה ולהתמיד בה.

 

פרקים נוספים:

השאלות ששינו לי את החיים

הנטייה הטבעית שלנו היא לקבל דברים כמובן מאליו ופחות לשאול את עצמנו ואת האחרים שאלות. היום אני רוצה להציע לכם גישה שונה.

הימנעות

במועדון ספר שפתחתי קראנו את הספר "המסע" של ברנדון בייס. ספר מרתק ומומלץ בחום. באחד הפרקים היא משתפת שהייתה נוכחת בסדנה של מורה רוחנית ושם…

ביטחון עצמי

ביטחון עצמי זה מה שעוזר לנו לבנות את החיים שלנו בצורה טובה יותר. נכון שיש עוד מיליון פרמטרים נוספים, אבל בלי ביטחון עצמי, חווים הרבה…

לחיות במודעות

הפרק הראשון של הפודקסט "לחיות במודעות". חשוב לי להסביר מה זאת מודעות ואיך ההבנה של חיים במודעות עזרה לי ליצור שינוי חיובי בחיים שיש בו…
דילוג לתוכן