הגישה לשפע

כנסו להאזנה

עושר, רווחה, כמות רבה וחיים של שפע. זה הפירוש המילוני של שפע.

בעיניי שפע זה קודם כל מצב תודעתי שהופך להיות חלק מהטבע. זה נמצא סביבנו כל הזמן, אבל רובנו מפספסים את זה. הרבה חוסמים את זה, בלי להתכוון.
זה לא רק עניין כספי חומרי זה יכול לבוא לביטוי בזוגיות, כלומר למצוא בן או בת זוג בלי שיהיה לכם קשה לעשות את זה.
זה יכול להגיע לביטוי גם בבריאות אנשים שהם מאוד בריאים שהם מרגישים נהדר ומקרינים גם את כל הבריאות הזאת החוצה.

כשאתם חיים במצב תודעתי של שפע ביום יום ברמה שזה נהיה חלק מהטבע שלכם, זה הופך להיות משהו הרבה יותר מושג, כי אתם מזהים את ההזדמנויות ולא חוסמים את עצמכם.

תנסו לעצור שניה ולחשוב איזה תחומים בחיים שלכם כרגע אתם יכולים להגיד שיש בהם שפע ולעומתם תנסו לחשוב איזה תחומים אתם מרגישים שאתם מאוד נאבקים ולא משנה מה אתם עושים, השפע פשוט לא קיים בהם. תרשמו את זה שיהיה לכם מול העיניים. אם אתם לא מוצאים שום תחום שיש בו שפע הכל בסדר, זה לא משהו שדפוק בחיים שלכם או משהו כזה, אל תקחו את זה גם למקום שמקטין אותכם, תבינו שפשוט הגישה שלכם צריכה להשתנות ואז אתם תראו איך אתם תצליחו למשוך את זה יותר לחיים שלכם.

אם אתם רוצים להתחיל ליצור שפע בתחום מסויים או בכל התחומים, אתם צריכים להתחיל ליצור איזה שהיא תמונה של שפע באופן מודע. כלומר, מה זה אומר בשבילכם שפע עבורכם.
האם זה למשל בתחום הכספי, שיהיה לכם את היכולת למשל לקנות בית מסוים שתמיד רציתם? האם זה סכום מסוים בבנק? או אם זה בקטע זוגי, האם זה לשפר זוגיות קיימת? אולי למצוא מישהו אחר? אולי להפסיק להתפשר?

תנסו ליצור לכם את התמונה המדוייקת לכם, כי אצל כל אדם זה שונה.
חשוב שאתם תבדקו את עצמכם האם יושבת איזה שהיא אמונה שחוסמת לכם את השפע באותו תחום.

התודעה של יש, היא התודעה שחשוב להידבק בה ולהתמיד בה.

 

פרקים נוספים:

תחושה של חוסר תועלת

קרה לכם בחיים סיטואציות שהרגשתם בהם לגמרי חסרי תועלת? אם חוויתם, אתם בטח יודעים שזאת חוויה מאוד לא נעימה. זה פוגע לנו ישר בבטן הרכה….

דחיינות

דחיינות פוגשת את כולנו באיזה שלב בחיים. בפרק היום נעשה שיחה כנה על דחיינות, למה היא צצה לנו בחיים? אצל מי במיוחד? ומה אפשר לעשות…

דיאטת מידע

די להיות עסוקים בלהקשיב לכולם. למיליוני הרצאות, סרטונים של מנטורים וכל מי שבא להנחות אתכם איך לחיות את החיים שלכם. זה כולל גם אותי! אני…

עקרונות הזהב לבריאות

הגיע הזמן להכיר את "משולש החיים" שכאשר כל אחד מהקודקודים שלו מתקיים, כוח החיים עולה. רואים את זה על אדם שהוא נראה בריא ומקרין בריאות.
דילוג לתוכן