סקירת הספר יצירת כסף מפתחות לשפע של סאנאיה רומן

הספר יצירת כסף

"הצלחה אמיתית משמעה שיש לכם את סכום הכסף הנכון לכם, שאתם מצליחים לשנות הרגל ישן או אמונה שלילית, שאתם משחררים פחד, שאתם עושים דברים שאתם אוהבים, שאתם מפתחים את כשרונותיכם המיוחדים ומכירים בהם. מנקודת מבט גבוהה יותר, הצלחה משמעה שאתם יוצרים משהו כאשר אתם זקוקים לו, שאתם תורמים לאחרים, שאתם אוהבים ומכבדים את עצמכם ואת האחרים. משמעה שאתם צומחים ולומדים מכל ההתנסויות שלכם." (מתוך פרק 6)

 

ציטוט חזק נכון?

כל הספר הזה מלא בפנינים מהסוג הזה. עושה רושם מהשם של הספר שמה שתמצאו פה אלה תכנים שרק מדברים על כסף ואיך יוצרים שפע כלכלי, אך ככל שתקראו ותעמיקו תגלו שכסף זה רק חלק מהעניין. כששפע נכנס לחיים, הוא מגיע לביטוי כשפע שיש לו ביטוי נפשי ולא רק חומרי.

זה מתבסס על התדר שבו אנחנו נמצאים מרבית הזמן.

כל מילה וכל מחשבה שלנו משפיעות על התדר בו אנחנו נמצאים.

אם מצאתם את עצמכם חיים את החיים שלכם באופן שאתם מרגישים מנותקים, חיים על אוטומט כדי לשרוד, שונאים כל רגע מהעשייה שלכם, יהיה לכם מאוד קשה למגנט אליכם שפע, כי התדר הזה הוא הפוך משפע.

 

ביטוי עצמי מקרב למימוש

התהליך שהספר מעביר את הקוראים עוסק בביטוי עצמי.

המדד להצלחה אצל אנשים הוא לא הכסף אלא רמת האושר. כשמתמקדים באיכויות הגבוהות של הצלחה. כשנמצאים באושר ובמימוש עצמי כך מבינים שבמונחים של העצמי הגבוה כבר מימשתם הצלחות רבות, גם אם לא עומדים עדיין במטרות הכספיות שהצבתם.

זה בא ללמד שכל אדם הוא יחיד ומיוחד ויש לו מה לתת לעולם בדרך הייחודית שלו, ואם רק נאפשר לעצמנו לגלות את האוצרות האלה שקיימים בנו ולתת להם ביטוי לעולם החיצוני, התגמול יגיע כשפע לחיינו.

 

 

"העיסוק בעבודת חייכם ידרוש כושר הקשבה לחכמתכם הפנימית והתמסרות אליה. הוא ידרוש שתציבו את עצמכם כסמכות העליונה באשר למה שטוב עבורכם, במקום להטיל זאת על אחרים. היצירה של עבודת חייכם היא תהליך של גילוי עצמי."

זה אחד הקטעים הכי חזקים שקיימים הספר בעיניי! (פרק 14)

 

וזה מפתח לא רק לקריירה, אלא לכל דבר בחיים.

 

כסף ושפע זאת סוג של אנרגיה

כסף מבוסס על אנרגיה, לא על זמן.

כשאתם משקיעים מעצמכם, מהלב והנשמה שלכם בדברים מסויימים שיכולים לעזור למישהו/ לשמח מישהו/ להקל על חיים של מישהו, אתם מושכים אליכם מהאנרגיה הזאת של השפע.

הכסף מייצג חילופי אנרגיה בינינו לבין העולם החיצוני. הוא מייצג אנרגיה היוצאת מתוכנו וחוזרת אלינו.

במצב שבו אתם מרגישים שיש חסימה בשפע שנכנס לחייכם, תנסו לבדוק עם עצמכם איפה האנרגיה האישית שלכם, של הביטוי והמימוש שלכם, לא קורה.

המטרה היא שגם הכסף וגם האנרגיה האישית תזרום.

החסימות באנרגיה יכולות להיגרם ממקומות בהם האנרגיה לא זורמת, כמו מקומות בגוף הפיזי, ברגשות או במערכות יחסים עם אחרים. במצב רגוע וסטטי צריך לגרום לאנרגיה לזוז, לכן כדאי להתבונן בחיים ולראות איפה האנרגיה צריכה לזרום יותר ע"י בקשה מהעצמי הגבוה להראות לנו את זה.

 

מה הספר הזה עבורי?

עבורי, הספר הזה הוא מהסוג שתמיד חשוב שיהיו בספרייה על מנת לחזור אליו שוב ושוב, כיוון שהוא עמוס בתרגילים שאפשר לעשות כל אחד מהם בפני עצמו, בחלקים שאתם מרגישים שזקוקים חיזוק ובנוסף, הוא מלמד אותנו דברים שהלוואי והיו עושים איתנו עבודה עליהם כבר בבית ספר.

האמת היא שזה הפוך מאיך שלימדו אותנו לראות את הדברים ומאיך שהעולם מתנהל.

אלו ממשים סודות שאמורים להיות גלויים לכולם והספר הזה עושה תיקון ומנגיש לכולנו בצורה ברורה ופרקטית את הדרך ליצירת שפע.

 

ואני רוצה לסיים עם עוד ציטוט שממש אהבתי מהספר:

"יהיה לכם יותר קל לבצע את הצעדים הגדולים שמכבדים אתכם, אם תבנו אותם על צעדים קטנים יותר. משתבנו הרגל של כיבוד צורכיכם ורגשותיכם העמוקים, יהיה קל יותר להישמע לכיוונים הפנימיים שיעלו". (פרק 5)

 

זאת בעיניי לגמרי אהבה עצמית, ההפך מהרס עצמי (או חבלה עצמית, כפי שכתוב בספר).

אתם עושים ביום יום מעשים של אהבה עצמית? לוקחים קצת זמן לעצמכם? עושים פעילויות שעושות לכם טוב בנשמה ובגוף?

בחוכמה הספר מציין שאם אדם לא רואה את הצורך שלו, לא מסתכל על הדברים שעושים לו טוב בחיים, מהר מאוד הוא מרגיל את התת מודע שלו שהוא לא ראוי לטוב שיש לעולם להציע.

כדי לשנות את זה יש להתחיל מצעדים קטנים של דברים שמכניסים טוב, שעונים לצרכים ולרגשות שקיימים בכם וכך, לאט לאט משדרים לתת המודע ההפך…משדרים שמגיע וראויים ומתחילים להאמין בזה ולמשוך לחיים את הטוב שמגיע לכולנו לקבל.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

לכולם יש שאיפות ומטרות שהם רוצים להשיג. מטרות כמו למצוא עבודה חדשה, לצאת מזוגיות לא טובה או אולי למצוא זוגיות טובה. מטרות בריאותיות כמו להתחיל…
היום אתם שומעים המון על דיטוקס, שמה שזה בעצם אומר, זה ניקוי פנימי של הגוף מרעלים המצטברים בו. ככה אפשר להתחיל לנקות את הגוף.
דילוג לתוכן