תקופות

כנסו להאזנה

זוכרים את התקופה שהסרט "הסוד" יצא וכולם דיברו עליו? זה הרגיש שמידע שהיה שמור רק לקבוצה מאוד קטנה של אנשים נחשף לכולנו. כיום אנחנו עדים לתקופה דומה, אבל הרבה יותר משמעותית בעיניי, כי היא קשורה להמשך הקיום שלנו כאנושות. לאן אנחנו פונים?

המון מידע שהיה נסתר ומעטים ידעו עליו, אלו המעורבים בו ואנשים שנחשבו למוזרים ואוהבי קונספירציות למיניהם, הפך להיות פתאום לנחלת הכלל.

בניגוד ל"סוד" שבא לתת לנו השראה ואמונה שהכל אפשרי עבור כל אחד מאיתנו, למרות שהדרך שהציגו את זה, לא הייתה כל כך פרקטית ויצרה תסכול אצל הרבה אנשים לאורך זמן, החשיפה הזאת של הסוד, הייתה חשיפה חיובית. החומרים שאנחנו היום נחשפים אליהם, הוא מידע מטלטל.

בבסיס שלנו, אנחנו אנשים טובים ולגלות פתאום שיש קבוצה של אנשים בעולם שמעורבים ועושים כל כך הרבה דברים רעים, זה גילוי שלילי, מפחיד, ובשילוב עם כל הסגר והעניינים שחווינו לאחרונה, לא מעט אנשים מפתחים טראומות וחרדות.

חלק מהאנשים כמנגנון הגנה מעדיפים לא לדעת. זה מובן ואני לא שופטת אותם.

זה באמת מידע לא קל לעיכול.

 

מה שכן, להתעלם לגמרי ממה שקורה לא ממש יעזור לנו. כן חשוב להיות מודעים, כי זה משהו שמשפיע בסופו של דבר על החיים שלנו. אין צורך להיכנס לחומרים הכי הכי קשים, אבל כן להבין פחות או יותר באיזה מקום כולנו חיים, כדי לדעת לשמור על עצמנו ועל אלו היקרים לנו, כי אנחנו לא נחייה בהתעלמות או הדחקה, כי לצערי התעלמות והדחקה לא מעלימים דברים.

הנטייה שלנו כבני אדם היא להביא את עצמנו למצב קיצון כדי לפעול שונה. למשל, אדם שכל החיים חי לא בריא, שינה את כל אורח החיים שלו אחרי שגילה שפיתח מחלה קשה.

אז גם במקרה הזה, כדי לשנות את צורת החיים שלנו ולקחת את הכוח בחזרה אלינו, ולא להשאיר אותו בידיים של כמה אנשים מאוד חזקים מבחינת השפעה וכסף, צריך לקרות משהו קיצוני.

סוג של כאוס.

גם כשאנחנו מסדרים את החדר, אנחנו יוצרים קודם בלאגן, ובסופו של דבר בסיום, כל דבר נמצא בדיוק במקום כפי שרצינו.

מה שאני מנסה להגיד פה, אז אל תפחדו. מתחיל להיווצר כאן ובעולם כאוס, אבל בסופו של דבר הכאוס הזה יוביל אותנו לסדר, ולא לסדר עולמי חדש כפי שהם, אלו שתופסים מעצמם מנהיגי העולם רוצים ליצור, אלא סדר שיחזיר את הכוח לידיים שלנו.

 

ואת הכוח אנחנו מחזירים אלינו ברגע שאנחנו קודם כל מבינים שבבסיס שלנו למדנו שאנחנו זקוקים להנהגה, אז חשוב שנבין קודם כל שכל אחד מאיתנו הוא סוג של מנהיג של החיים שלו. זה אומר לקחת אחריות ולא לשים את האחריות של החיים שלנו על מישהו אחר.

כשאתם הולכים לרופא והוא אומר לכם איזה תרופות לקחת ואתם לוקחים הכל מבלי לבדוק מה זה בדיוק ואיך זה הולך להשפיע עליכם, אתם שמים את האחריות של הבריאות שלכם לגמרי בידיים של הרופא. כדי להחזיר את האחריות אליכם, תבדקו מה זה, איך זה הולך להשפיע על הגוף שלכם, ואולי יש דרך אחרת טובה יותר עבורכם? זה אומר לקחת את האחריות ואת הכוח בחזרה לידיים שלכם.

 

זאת תקופה לא פשוטה, אבל יש בה המון התעוררות להמון שקרים שגדלנו עליהם. דברים שלקחנו מובן מאליו כאמת, מתגלים עכשיו בצורה הכי חשופה ואמיתית שלהם. אנשים שסמכנו עליהם שהלב שלהם במקום הנכון, מתחילים לגלות עכשיו את הצבעים האמיתיים שלהם.

התעוררות זה דבר מבורך, כי ברגע שרואים את האמת, אפשר ליצור משהו מתוקן וטוב יותר עבור כולנו.

 

ובינתיים, ברמה הפרקטית חשוב שתהיו ערים למה שמתרחש, אבל במקביל תשמרו על עצמכם. תאזנו את עצמכם עם דברים שמנתקים אתכם קצת מהמציאות הזאת. אצלי הניתוק מגיע בשיחה טובה עם חברה, בזמן איכות עם החצי השני שלי, ושמיעה של מוזיקה שתמיד עושה לי טוב בנשמה.

מה הדברים האלה אצלכם? תכניסו אותם לשגרה שלכם והעיקר, לא לפחד כלל.

פרקים נוספים:

עקרונות הזהב לבריאות

הגיע הזמן להכיר את "משולש החיים" שכאשר כל אחד מהקודקודים שלו מתקיים, כוח החיים עולה. רואים את זה על אדם שהוא נראה בריא ומקרין בריאות.

משברים ופחדים

בתקופה שאנחנו נמצאים עכשיו יכולים לצוץ לא מעט פחדים ואנשים מוצאים את עצמם במשברים וחרדות. הפרק היום מציע צורת הסתכלות שונה על המצב ודרך לצאת…

איך לדאוג לעצמנו במהלך הקורונה?

ימי הקורונה המטורפים. אנחנו חיים תקופה שתירשם בסיפרי ההיסטוריה.איך כל העולם השתתק בעקבות וירוס.והיום אני בוחרת לדבר קצת על מה אנחנו יכולים לעשות כדי לדאוג…

הימנעות

במועדון ספר שפתחתי קראנו את הספר "המסע" של ברנדון בייס. ספר מרתק ומומלץ בחום. באחד הפרקים היא משתפת שהייתה נוכחת בסדנה של מורה רוחנית ושם…
דילוג לתוכן