השאלות ששינו לי את החיים

כנסו להאזנה

היום יש לי מסר קצר מאוד ובעיניי גם חשוב מאוד.

שאלה שכל אדם צריך לשאול את עצמו היא: "למה לא מלמדים אותנו איך לשמור על הגוף שלנו? איך לחזק את מערכת החיסון?"

למה אף אחד לא מדבר על היכולות החזקות שקיימות במזונות? בויטמינים? במינרלים?

 ומצד שני מה יקרה אם כולנו נלמד לעשות את זה? יהיה פחות חולי, מה שיוביל לפחות קליינטים לתרופות וטיפולים יקרים.

אני הולכת להגיד משהו מזעזע, אבל לצערי זאת האמת.

עבור הגופים האלה שהאינטרס שלהם לא ממש טהור, אנחנו שווים יותר כשאנחנו בחיים, אבל במצב שאנחנו זקוקים לתרופות וטיפולים. זה מכניס כסף.

 

אז כן, מעדיפים שנהיה תלויים לגמרי בהם וכדי להיות תלויים בהם, רצוי להמשיך לחיות אורח חיים מאוד לחוץ, כי גם לזה יש השפעה רעה על הגוף. רצוי שזה יהיה אורח חיים מאוד עמוס כדי שלא נעצור לרגע לחשוב שמשהו לא תקין, אלא נמשיך לחיות בסוג של הישרדות וכמובן שנמשיך לאכול אוכל מעובד ומזונות שלא עושים טוב במיוחד לגוף ומוצרי חלב זאת דוגמה קלאסית לסוג מזון כזה שע"י הגורמים הרשמיים נחשב מאוד חשוב, למרות שידוע שזה מזון שכדאי מאוד להוריד מהתפריט ואם אתם מחפשים מידע על זה, אני ממליצה בחום לקרוא את הספר של ד"ר אריה אבני "שוטי החלב", את הספר של ד"ר מייק גרגר "איך לא למות", וכמובן את הספר "מחקר סין". יש עוד המון ספרים טובים בנושא ואינסוף מידע שתוכלו לקרוא בנושא.

 

בכל מקרה מה שאני מנסה להגיד הוא, שתתחילו לשאול את עצמכם שאלות. גם לגבי מה שאני אומרת. אני לא אומרת שתאמינו לי בהכל, אלא תבדקו בעצמכם ואל תאמינו לאף אחד אוטומטית.

 

מה אני ממליצה?

קודם כל לגשת לכל מידע, אמונה והיגיון עליו גדלתם עם סימני שאלה. הרי על סמך מה התעצבנו? על סמך מה שההורים לימדו אותנו, שגם הם למדו את מה שהם למדו על סמך ההורים שלהם ומידע שנחשפו עליו.
זה מתעצב גם על ידי מה שאנחנו רואים בטלוויזיה ומה שמוכרים לנו שהוא אמיתי, למשל מה שמדווחים בחדשות.

בנוסף מה שעוד עיצב אותנו אלו מסגרות החינוך וכמובן שבאופן אוטומטי אנחנו גם סומכים על אנשי המקצוע, שזה דבר מאוד טבעי והגיוני לעשות.

אז כן, אני אומרת לכם להטיל ספק בהכל וכולם ולהתחיל לבדוק בעצמכם את הדברים העקרוניים לחיים שלכם, כמו הבריאות שלכם.

הגוף שלנו זה הדבר הכי יקר וחשוב שיש לנו. יותר מהמכונית בחנייה. יותר מהבית שבו אנחנו חיים. ללא הגוף שלנו, לא נתקיים בעולם הזה ולכן חשוב לא לקבל דברים כתורה מסיני, אלא לשמור על ראש פתוח ולבדוק.

 

ועוד משהו. אנחנו חיים בטבע, אנחנו יצורים של טבע לכן כל מה שנוגד לטבע, יש בו בעייתיות מסויימת.

ואני רוצה לתת דוגמה למה שאני אומרת.

 

לא מזמן רופא סיפר שהוא טיפל במספר חולי קורונה בעזרת ויטמין C במינונים גבוהים והוא החדיר את הויטמין ישירות לדם בעירוי.

הוא טוען שהיה לו 100% הצלחה בריפוי אותם חולים. יש על זה גם תיעוד ביוטיוב אם לא מחקו את זה עד עכשיו, כי יוטיוב מוחקים לאחרונה הרבה תכנים בטענה שזה פייק נויז.

 

אני שואלת את עצמי, למה לא מנסים את הטיפול הזה בעוד מקומות? זה טיפול לא יקר ולא מסוכן. מדובר בויטמין C.

למה אנחנו לא שומעים על זה בתקשורת? למה לא מדברים על זה?

לסיכום, תתחילו לשאול שאלות ותתחילו לבדוק בעצמכם דברים, במיוחד בדברים חשובים כמו הבריאות והחיים שלכם ושל אנשים יקרים לכם.

פרקים נוספים:

ביקורתיות

למה קיים הצורך הזה אצל אנשים לשפוט ולהעביר ביקורת על אנשים אחרים? האמת היא שהמון פעמים זה מגיע ממקום של חוסר, מחוויות ילדות או ערך…

עקרונות הזהב לבריאות

הגיע הזמן להכיר את "משולש החיים" שכאשר כל אחד מהקודקודים שלו מתקיים, כוח החיים עולה. רואים את זה על אדם שהוא נראה בריא ומקרין בריאות.

תסתכלו על העבר בחיוך ותתקדמו הלאה

העבר משפיע עלינו ביום יום שלנו ועלינו ללמוד מהעבר כדי לצמוח בהווה, להשתפר ולהיות מודעים שאנחנו יכולים לשנות את ההווה והעתיד.

הקצב אומנם מטורף, אבל אתם לא חייבים לזרום איתו

כיצד הקצב המהיר של החיים המודרניים יכול להיות כל כך מלחיץ וכל כך לא הגיוני. הוא גורם לאנשים להרגיש עסוקים ועייפים כל הזמן. בנוסף, הוא…
דילוג לתוכן