עקרון הספירלה

עקרון הספירלה

הספירלה היא צורה המתחילה מנקודה אחת ומתפתחת לקו המתרחק ממנה תוך כדי שהוא מסתובב מסביב לאותה נקודה. הכל התחיל באותה נקודה שיצרה הרבה גלים החוצה שהולכים ומתרחקים וגדלים יותר ויותר. זה מדגים נהדר ובצורה ציורית איך אנו פועלים, כאשר אנחנו אוכלים אוכל שהוא לא טוב לנו- סביר להניח שנעלה במשקל, או שיופיעו פצעים חדשים על העור, יתכן שלא נרגיש טוב, שלא נראה טוב.

הכנסתם משהו לא טוב לתוך הגוף, הדבר הלא טוב יתחיל לצאת כלפי חוץ ואנשים יוכלו לראות את זה.

היו תקופות בחיי שחשבתי שאני לא מספיק ראויה (להרבה דברים שונים: כמו משכורת גבוהה יותר, להיות יותר "מקובלת" חברתית, לגוף יפה) ונחשו מה, הקרנתי את זה החוצה לסביבה שלי ובאמת כל הדברים האלה לא התגשמו מעצמם, עד שלא שיניתי את דפוסי החשיבה האלה, אלה היו המסרים שהקרנתי לכל אדם שפגשתי.

כל שינוי מתחיל מבפנים, לכן לי אישית קשה מאוד עם פעולות המבוצעות רק בצורה חיצונית מבלי להשקיע קודם כל בחלק הפנימי.

השינוי הפנימי ייצור את השינוי החיצוני.

הסיבה שרוב האנשים שעושים דיאטה מחזירים את כל המשקל, זה כי הם מתמקדים רק בפן הפיזי שלהם, למספר הקלוריות שנכנסו ומספר הקלוריות שנשרפו. הם לא משנים את דפוס החשיבה "השמן" שיש להם בראש, והדפוס הזה מחזיר את הקילוגרמים שירדו עד למצב שאותו אדם חוזר לאותו משקל ואפילו יותר ממה ששקל קודם.

דוגמא נוספת היא אנשים הסובלים מבעיות עור. לרוב טיפול חיצוני בלבד לא תמיד יהיה יעיל, האמת היא שברוב המקרים הוא לא יהיה יעיל.

אם מטפלים פנימית וחיצונית במקביל, אני מבטיחה לכם שהתוצאות יהיו פי כמה טובות יותר ויישארו לאורך זמן.

 לדעתי, ברגע שזוכרים את העקרונות האלה ומבינים אותם, אפשר להבין הרבה מאוד דברים על החיים שלנו ושל הסובבים ועל החוקיות בעולם.

יש בך המון כוח שלא הכרת, הכל שם, צריך להיות מודעים לזה תחילה ובהמשך ליצור את הדרך.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

זה הסיפור האישי שלי ואני מספרת אותו כדי לעורר יותר מודעות. חיים ללא פירות וירקות. שמעתם על אנשים שחיים ככה?
מה המילה מודעות אומרת לכם? לא כל כך קל להסביר את זה, מודעות זה לא כמו שפה או מקצוע שאפשר ללמוד, אז איך בכל זאת…
כדי לשמור על הבריאות, על רמות אנרגיה גבוהות, לצאת מלופים של עייפות וזלילה בלי בקרה, כדאי שתכירו גורם שמשפיע מאוד על חייכם- רמות הסוכר בדם.
דילוג לתוכן