המפה הנומרולוגית של מרלין מונרו

מרלין מונרו

מרלין מונרו אמרה: "אין דבר כזה מקריות. הכל נקבע מראש. כמו גורל".
אני לגמרי מסכימה איתה שאין מקריות. בנומרולוגיה ניתן לראות את ההשפעות של האנרגיות עלינו וכתוצאה מכך על החיים שלנו. זה מה שנקבע מראש. העולם הנומרולוגי חושף בפנינו את מה שנקבע וכך מאפשר לנו את חופש הבחירה. הבחירה היא במסגרת האנרגיות שנקבעו לנו והשילוב הזה בסופו של דבר יוצר את גורלנו.

החלטתי לפתוח את המפה הנומרולוגית של מרלין מונרו כי היא דמות מרתקת. היא השאירה חותם כל כך גדול בעולם, שעד היום היא עדיין רלוונטית. מעניין לראות מה העולם העניק לה ומה המפה שלה מספרת עליה.

תחילת החיים של מרלין מונרו

מרלין נולדה ב-1.6.1926 בשם נורמה ג'ין מורטנסון למשפחה ענייה.
הילדות שלה לא הייתה פשוטה. אביה עזב את הבית ואמא שלה שהתקשתה לגדל אותה, מסרה אותה למשפחת אומנה. בהמשך נעשה ניסיון נוסף של האם לגדל את מרלין, אך כיוון שהאם לא הייתה יציבה מבחינה נפשית, מרלין מצאה את עצמה שוב עוברת שוב לבתי אומנה שונים ואפילו בית יתומים.

בפן הנומרולוגי ניתן לראות את האנרגיה הקשה הזאת במפת היקום של מרלין. מפת היקום חושפת בפנינו את האנרגיה החיצונית שמשפיעה על חיי האדם, הנומרולוגיה מחלקת את תקופת החיים השלמה של אדם (0 עד 120) ל-4 מחזורים חיים, במפה של מרלין בתקופת החיים הראשונה האנרגיה הקשה של נטישה מופיעה. הנטישה זה לא האתגר היחידי של האנרגיה הזאת, היא לרוב גם גורמת לאדם להסתגר בתוך עצמו, לרצות להתבודד. זאת אנרגיה שגורמת לאדם לעשות את מה שהוא בוחר לעשות על הצד הטוב ביותר, אך לצד זה זאת גם אנרגיה שמעלה את מפלס החרדות והפחדים.

האנרגיה שנמצאת בתחילת החיים היא אנרגיה שמעצבת את האדם, כי זאת האנרגיה אותה האדם פוגש בתחילת חייו ולרוב כאשר האנרגיה הזאת היא אנרגיה מאתגרת ולא פשוטה, היא גם מלווה את האדם לאורך חייו אם האדם לא יוצר ריפוי של המשקעים שנוצרו.

מצד שני, מפת היקום במחזור החיים הראשון מראה על אנרגיה נוספת שכן "עזרה" למרלין להתחתן בגיל מוקדם ולמצוא את עצמה עקרת בית, אם כי בתוך תוכה, היא רצתה והרגישה שהיא רוצה יותר, שהמציאות הזאת משעממת אותה והיא צדקה, כי המפה האישית שלה מספרת עליה שהיא אדם עם המון עומק, להבדיל מדמות האייקונית שלה שיכולה לשדר שטחיות, המפה של מרלין מלמדת על אישה מלאה בעומק, בחוכמה, מישהי שמצד אחד צריכה את הלבד שלה, את הפינה השקטה שלה עם צורך גדול לקבל הכרה ואהבה.
נתונים המפה שלה מראים שהיא טיפוס שהולך נגד הרוח, כלומר נמצאת במקום של מלחמה עצמית, במקום נפשי לא יציב.

היו לה המון שמות

בזמן שמפת היקום היא האנרגיה משתנה במהלך החיים על פי תקופות החיים השונות והיא אנרגיה המנהלת את האדם והיא אנרגיה חיצונית המשפיעה עליו, המפה האישית היא האנרגיה הפנימית שמלמדת על ייעוד אדם, כישורי התעסוקה שלו, האופן שבו האדם חושב, האופי, התכונות של האדם ואיך הוא נתפס ע"י הסביבה.

המפה האישית מתבססת על תאריך לידה ושם מלא כפי שכתוב בתעודת הזהות.
למרלין היו המון שמות שונים. שם הבמה שלה הוא השם שאנחנו מכירים, מרלין מונרו, אך השם איתו נולדה הוא נורמה ג'ין מורטסון כפי שציינתי בהתחלה.

מכיוון שאין לי דרך לבדוק מה השם שהיה כתוב בתעודת הזהות שלה, אני פחות יכולה להתייחס לחלק של איך השם שלה השפיע על חייה, וההשפעה שלו בתקופות השונות שהיא אולי שינתה את שמה בתעודת הזהות, כיוון שהיא התחתנה כמה פעמים במהלך חייה וגם "אימצה" לעצמה שם במה, שאין לי דרך לדעת אם הוא גם היה השם שכתוב בתעודת הזהות שלה.
אם למישהו יש מידע וודאי בנושא, מוזמנים לכתוב לי ואתייחס לזה.
חשוב להבין שכל שינוי בתעודת הזהות, משפיע על חיינו.

מה שהיה מעניין מאוד לראות הוא שמתי שהיא הגיעה למחזור החיים השני שלה (מפת יקום), היא התחילה לקרוא לעצמה מרלין מונרו. האנרגיה של מחזור החיים השני שלה הוא של התחלה חדשה, הוא של יוזמה. זאת אנרגיה שיש בה יותר ביטחון וערך עצמי מהאנרגיה שקדמה לה (במחזור החיים הראשון שלה).
מה שקרה לה במעבר ממחזור חיים הראשון למחזור החיים השני זאת עלייה אנרגטית. היקום נתן לה יותר "גב" להצלחה.
המפה האישית שלה לעומת זאת, ברגע של שינוי שם, משתנה, מכיוון שהיא מבוססת על תאריך לידה + שם מלא כפי שכתוב בתעודת הזהות.

היה לה ייעוד מאתגר

הייעוד נקבע על סמך תאריך הלידה של האדם, והתאריך מצביע על ייעוד לא פשוט בכלל, כיוון שהיה עליה לעשות קודם כל עם עצמה תהליך של תיקון וריפוי. זאת קארמה רוחנית ומייצגת ניתוקים שאותם מרלין חוותה לא מעט בחייה. בתחילת החיים מצד ההורים שלה ובהמשך בנישואים שהגיעו לגירושים (3 פעמים).
חלק מהאנרגיה של הקארמה הזאת היא הצורך להיות אדם של SHOW של דרמה, להראות את הנוכחות שלה בעולם, בשילוב עם יום הלידה שלה 1, הצורך הזה עוד יותר גדל והיא אכן הצליחה להגיע להכרה ולצורך הזה.
ללא תיקון של האנרגיה הזאת, לא פשוט בחיים. זה יוצר קושי במערכות זוגיות וקושי בחיים בכלל.
זה מסע של גילוי עצמי, של עומק ומה שאבסורדי הוא שהדמות "מרלין מונרו" כפי שהוצגה, הייתה רחוקה מהעומק, החוכמה, המופנמות והרצון למצוא שלווה פנימית שהמפה של מרלין מציגה ומספרת עליה ועם זאת, זאת אנרגיה של התבדלות, של מיוחדות ולא בהכרח במובן רע.
אך גם אנרגיה של לבד.
זאת אנרגיה של פרפקציוניסטיות. רצון לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר.

האנרגיות המשמעותיות בחייה ובמותה של מרלין מונרו

יום הלידה שלה מוסיף עוד דרייב להצלחה ויישום העבודה הקשה ופרפקציוניסטיות שלה למשהו מעשי, למשהו עם מימוש.
לתדר של יום הלידה שלה (1) יש רצון חזק להוביל, להיות מקום ראשון ולהיות הכי טובה במה שהיא עושה (גם מתוך מקום תחרותי).

המספר 16 (שמסתכם למספר 7) זאת אנרגיה שללא ספק הייתה משמעותית מאוד בחיים שלה. האנרגיה הזאת מופיעה בייעוד שלה (כ-16), בתחילת החיים שלה (כ-7) במפת היקום שלה. מקום נוסף הוא בסימן שאלה. אם בנישואים עם ג'ו דימאג'יו היא שינתה את שם משפחתה בתעודת הזהות לשם משפחתו, האנרגיה של ה-16 התחילה להשפיע גם על האופן שבו היא חושבת. זה מוסיף יותר חרדות, קושי ומלחמה פנימית. מה שמערער מאוד נפשית בנוסף לאנרגיה הזאת שהייתה כבר קודם. זה רק מעצים את זה יותר.

מה שעשה לי צמרמורת זה לראות שהיא גם עזבה את העולם כשהיא הייתה בשנה אישית 16=7. בנומרולוגיה הקלאסית מתיחסים לזה כשנה 7 שהיא שנה לא פשוטה מבין ה-9 שנים שבכל מחזור, אך בנומרולוגיה שאני עוסקת בה, אנחנו עושים אבחנה בין אנרגיה של 7 לבין אנרגיה של 16. 16 זאת אנרגיה יותר מאתגרת מאנרגיה של 7 לבד. באנרגיה של 16 יש גם את האנרגיה הכבדה של 16 וגם את האנרגיה הכבדה של 7.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

שאלון נטייה למופנמות/ מוחצנות על מנת לבדוק אם יש לך נטייה יותר למופנמות או מוחצנות, יש לענות על כל סעיף בכן או לא. ככל שהתשובה…
סטיביה כתחליף לסוכר שכיון ידוע עד כמה הוא יכול להיות הרסני לבריאות. פוסט מקיף על סטיביה, האם בריאה, מה כדאי לדעת ואיפה גם ניתן להשיג…
יש המון סוגים של ממתיקים מלאכותיים בשוק, אך לא כולם יודעים מה ההשפעה הבריאותית שלהם. לפני הדיאטה הבאה, רצוי לקרוא.
דילוג לתוכן