למה להגיד לא לאחרים זה להגיד כן לעצמך

למה להגיד לא לאחרים זה להגיד כן לעצמך

הקטע הבא הולך לשנות את דעתכם.
האם קיימים בכם תחושות שאתם צריכים לרצות אחרים?
לדאוג לאחרים במקום לדאוג לעצמכם?
הקושי הזה להגיד לא לאחרים המון פעמים נובע מהמקום הזה שאנחנו רוצים שיאהבו אותנו,
לא בא לנו לאכזב אף אחד (גם אם זה אומר שאנחנו מאכזבים את עצמנו בסופו של דבר).

להגיד לא לאחרים זה להגיד כן לעצמך, נשמע קצת אגואיסטי?

כאשר אנחנו אומרים כן לכולם, אנחנו מונעים את ה"כן" מעצמנו

הזמן ביום שלנו הוא מוגבל, אנחנו מוצאים את עצמנו עסוקים סביב השעון בעבודה, ילדים, ניהול בית, קצת חברים, קצת בן/ בת זוג, קצת משפחה מורחבת והזמן פשוט נעלם לנו. המון פעמים אנשים מרגישים שהם לא חיים את החיים שלהם יותר, הם עסוקים כל היום בכ"כ הרבה משימות, החיים שלהם הופכים להיות פחות ופחות שלהם, אלא של "החיים עצמם", של המשימות הבלתי נגמרות ואין דקה אחת של פסק זמן לעצמנו.
פה נכנס העניין של להגיד לא לאחרים כדי להגיד כן לעצמו.
כאשר תתחילו להגיד יותר כן לעצמכם תרגישו שהערך שלכם כלפי עצמכם עולה, אתם תתחילו לאהוב את עצמכם יותר (וממש לא ממקום נרקסיסטי אלא ממקום שבאמת אוהב ומכבד את האדם שאתם), אתם תאפשרו לעצמכם הזדמנות להיות אנשים יותר מסופקים ויותר שמחים וזה כמובן יקרין גם על הסביבה שלכם, כי הסביבה שלנו מושפעת מאיתנו ואנחנו מושפעים מהסביבה שלנו, כאשר תפיצו לעולם אנרגיה יותר מחוייכת זה מה שהסביבה תקבל ותושפע.

 

בנוסף, יש לזה גם יתרונות בריאותיים

איך?
זה ידוע שאנשים שחיים חיים יותר מסופקים ומאושרים הם בריאים יותר.
זה גם ידוע שברגע שאדם לוקח לעצמו את הזמן לעשות דברים שהוא אוהב והוא לא כל היום סביב השעון עסוק בעשיית דברים שמרצה אחרים, רמת הלחץ יורדת (לחץ הוא טריגר ללא מעט מחלות).
אז בפעם הבאה שמישהו מבקש מכם משהו, תעצרו רגע לחשוב האם זה מגיע על חשבון ה"כן" שאתם רוצים להגיד לעצמכם והאם ה"כן" שאתם רוצים להגיד לאותו אדם הוא "כן" מכל הלב או "כן" שנועד רק לריצוי וזה יהיה המצפן האישי שלכם ל"כן" שתגידו מהיום והלאה…

אהבתם? מוזמנים לשתף!

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

איזה מוצרי טיפוח נמצאים ברוטינה הקבועה שלכם? אני ממליצה לכם להכיר אותם קצת מקרוב ולבדוק את רשימת הרכיבים. כמה טיפים לטיפוח הרבה יותר בריא!
אחת השאלות שמטרידות לא מעט אנשים היא "האם קפה באמת טוב לנו?"יש לא מעט אנשי מקצוע שמאוד נרתעים מזה, ויש כאלה שטוענים שזה מאוד בריא…
דילוג לתוכן