טבעונות בריאה ובלוטות הטעם שלכם

טבעונות בריאה ובלוטות הטעם שלכם

אם אתם חדשים בטבעונות בריאה והתזונה הקודמת שלכם הייתה מבוססת בעיקר על מזון מעובד ומזון מעולם החי,
יתכן שתרגישו בהתחלה קושי עם הטעמים החדשים.
התחושה יכולה להיות בהתחלה שהטעמים די משעממים ותרגישו מעין חוסר חיבור לתזונה החדשה שלכם. הסיבה לכך היא כי מזונות מעובדים ומזונות מהחי מלאים בשומן, מלחים, סוכרים ומשפרי טעם אשר לא קיימים בתזונה טבעונית בריאה.

 

התזונה כמו שהטבע רצה

בתזונה שהיא טבעית, כפי שהטבע התכוון ורצה יש טעמים מסוג שונה.

החדשות הטובות הן שברגע שאתם מורידים מהתזונה שלכם את כל המזונות שגורמים לבלוטות הטעם שלכם להיות משובשות וחיים תקופה על תזונה טבעית ובריאה, קורה קסם, הטעמים מתחילים להרגיש לכם שונה, דברים שקודם חשבתם שאין סיכוי שתוכלו להנות מהם, מרגישים לכם טעימים ומזונות שקודם לכם לא ממש בחרתם בהם כאופציה לתפריט היומי שלכם, אתם מוצאים את עצמכם בוחרים בהם שוב ושוב ושוב.
אתם צריכים לתת לגוף שלכם את הזמן להסתגל בחזרה לטעמים המקוריים במיוחד אם אתם במשך הרבה מאוד זמן חייתם על תזונה מהסוג העמוס ברכיבים שעוזרים לשיבוש הטעמים.
אתם תופתעו לגלות עד כמה המזונות שפעם הייתם רגילים לאכול יהיו יותר מידי מתוקים או מלוחים או ספוגים מידי בשמן ברמה שתגעיל אתכם ועד כמה המזונות שנראו לכם משעממים, הם בעלי טעם כל כך טוב שהם יהיו הדומיננטיים בתזונה שלכם.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

יש בנו עוד כמה רבדים מלבד הרובד הפיזי, כל הרבדים קשורים אחד לשני וביחסי גומלין אחד עם השני. אני נוהגת לכנות את הרבדים בשם "אלמנטים".
זה הסיפור האישי שלי ואני מספרת אותו כדי לעורר יותר מודעות. חיים ללא פירות וירקות. שמעתם על אנשים שחיים ככה?
דילוג לתוכן