מה הטעם בכל זה?

יש את הימים האלה שמרגישים חוסר משמעות לחיים ולכל מה שקורה מסביב. מה הטעם?

כאילו אין משמעות לכלום.

במהלך החיים יצא לי לא פעם לשאול את עצמי "מה הטעם בכל זה?", "מה הטעם בחיים?", "מה הטעם בשיפור היום יומי שאני ועוד רבים כמוני יוצרים בחייהם?", "מה הטעם בלחיות, אם אנחנו לא נשארים פה וכמו שהגענו לפה כך גם נעלם יום אחד?", "מה הטעם בחלומות? בהגשמה?", "מה הטעם במאבקים יום יומיים?", הרי הכל בסופו של דבר זמני.

 

השאלות שעולות

יש לי נטייה לשאול המון שאלות שאין לי באמת עליהן תשובה וגם לא נראה לי שיש עליהן תשובה, כי זה מאוד אישי, אבל כשחושבים על השאלות האלה, מבינים שבסופו של דבר אנחנו מחפשים משמעות. מחפשים להרגיש משמעותיים, אהובים. מחפשים הצדקה. ולפעמים התחושה הזאת מחלחלת כל כך עמוק פנימה שקיימת תחושה שגם בנו עצמנו אין שום משהו משמעותי, אין משהו מיוחד. תחושה כזאת של "סתם" עוד מישהי שחייה על כדור הארץ ומעבירה את ימיה.

אז חשוב לי שתדעי שאם התחושה הזאת קיימת בך, זה טבעי ונורמלי. לא כולם יגידו את זה בקול, כמובן, הרי זה מסוג המחשבות שאם אומרים אותן בקול זה חושף צדדים שפחות רוצים לחשוף, לא? וכן, לא כולם יודו בזה, רק חשוב לי שתדעי שאת ממש לא לבד במחשבות האלה.

 

החוכמה אינסופית

והאמת היא שאני כותבת לך היום, כי הרגשתי שאני חייבת לתת לך זווית נוספת להסתכל על הדברים.

ככל שמגלים יותר על העולם בו אנחנו חיים, גוף האדם, החוכמה האדירה שקיימת בטבע, העולמות השלמים שקיימים מתחת למים ולא התגלו לגמרי, הגלקסיות האינסופיות ולמי שמאמין גם העולם שמעבר, העולם הרוחני, שאנחנו לא קרובים אפילו להבין אותו, מבינים עד כמה הכל ענק ומעבר לתפיסה וההבנה שלנו, וזה בעיניי יוצר הבנה שרב הנסתר על הגלוי. וכך גם החיים שלנו, רב הנסתר על הגלוי. במציאות כל כך חכמה בה הגוף יודע להפריש אינסולין ברמות להן הוא זקוק, והמוח יודע לשלוח את ההוראות הנכונות בדיוק בזמן הנכון, כדי שנוכל להמשיך לחיות, וכל זה בלי שנצטרך לעשות משהו מיוחד, אלא להתעסק ביום יום שלנו, זה מרמז על הדרך בה פועל העולם. יש המון המון מאחורי הקלעים שאנחנו לא באמת מודעים.

 

האם זה יוצר משמעות?

זה מקרב אותנו להבנה שיש תוכנית גדולה יותר מאיתנו. והחיים הם כמו מגרש משחקים שבו יש לנו את החופש לבחור איך לשחק. בחיפושים שלי אחר משמעות יותר גדולה והבנה מה הפואנטה בכל זה, הגעתי לאסטרולוגיה ונומרולוגיה, שני עולמות מאוד גדולים שדורשים למידה של שנים, ניתן לראות כל כך הרבה מורכבויות וכל כך הרבה מיוחדות. מיוחדות בכל אדם אדם והמתנות שקיבל. כל אדם ואדם והמתנות שהגיע איתן לעולם. וכמובן, הדברים שהגיע לכאן ללמוד ולחוות.

אנחנו לא רק המקצוע שלנו, אנחנו לא רק "התפקידים" המשפחתיים והחברתיים שלנו.

אנחנו מכלול של דברים. ואם אנחנו בוחרים או שלא, אנחנו משנים לאנשים את החיים. יש כאלו שעושים את זה באופן המוני ומשאירים את החותם שלהם בספרי ההיסטוריה, ויש כאלה שעושים זאת בהיקף קטן יותר, ואפילו בלי להיות מודעים לזה.

חשוב לי שתדעי שיש לך את היכולות המיוחדות שלך ואת הדברים שהגעת למגרש המשחקים הזה ללמוד. חשוב לי שתזכרי שאת משמעותית, גם אם לא תמיד זה מרגיש לך כך. ויותר חשוב מזה, תחשבי על עצמך הרבה יותר מכל התוויות המקצועיות והאישיות ששמים עליך, כי את הרבה יותר מזה.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

סקירת הספר יצירת כסף מפתחות לשפע של סאנאיה רומן

התובנות שלי מקריאת הספר "יצירת כסף מפתחות לשפע" של סאנאיה רומן. "אתם המקור להיות בשפע לזהות את שאתם רוצים למגנט אליכן את שאתם רוצים".
יניב אויזרץ המקסים הסכים לפתוח את הלב ולשתף את כולם איך הוא הצליח לעשות כזה שינויי משמעותי בעקבות השתתפותו ב"אח הגדול".
שאלון נטייה למופנמות/ מוחצנות על מנת לבדוק אם יש לך נטייה יותר למופנמות או מוחצנות, יש לענות על כל סעיף בכן או לא. ככל שהתשובה…
דילוג לתוכן